Rafał Wilkowski

Software Development Manager

Od zawsze cenię współpracę ze studentami. Jednym z kluczowych programów jakie oferujemy młodym ludziom są praktyki studenckie. Podczas trzymiesięcznych staży studenci pod okiem doświadczonych inżynierów zdobywają unikalną wiedzę i mają możliwość pracy nad projektami z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Dla mnie istotną kwestią jest danie możliwości zdobycia doświadczenia, zainspirowania i pokazania młodym ludziom jak wygląda praca w dużych projektach międzynarodowych. Sprawia mi ogromną przyjemność bycie zaangażowanym od samego początku rekrutacji na praktyki, aż po finał, gdzie studenci prezentują swoje osiągnięcia. Często praktyka studencka jest początkiem ich kariery zawodowej w Nokii.

arrow-left Created with Sketch.
arrow-right Created with Sketch.

Praktyki letnie - Summer Trainee

Summer Trainee to coroczne praktyki letnie, skierowane do osób, które ukończyły minimum drugi rok studiów licencjackich lub inżynierskich na kierunkach: informatyka, telekomunikacja, automatyka, robotyka lub pokrewnych oraz osób, które nie posiadają wykształcenia kierunkowego, ale dysponują wiedzą z zakresu programu praktyk i pasjonują się zagadnieniami z obszaru telekomunikacji.

W ramach praktyk oferujemy nabycie pierwszego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku i udział w projektach związanych z tworzeniem najnowszych, przodujących technologii w przyjaznym środowisku, wśród specjalistów o szerokich horyzontach.

Rekrutacja do programu rozpoczyna się na przełomie marca i kwietnia. Praktyki trwają trzy miesiące, od lipca do końca września, w niepełnym wymiarze godzin i elastycznym czasie pracy.

Oferujemy

 • udział w ciekawych projektach przy tworzeniu najnowszych, przodujących technologii,
 • zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku,
 • pracę w przyjaznym środowisku wśród ludzi o szerokich horyzontach,
 • 3 miesiące płatnych praktyk,
 • niepełny wymiar godzin, elastyczny czas pracy.

Staże studenckie - Working Students

Rekrutacja na program stażowy w centrum technologicznym w Bydgoszczy trwa przez cały rok. Working students to staże długoterminowe, trwające zwykle od 6 do 12 miesięcy. Stażami objęte są stanowiska związane z programowaniem (C++, C, Java), integracją i weryfikacją/testowaniem oprogramowania oraz inżynierią telekomunikacyjną.

Staże są przeznaczone dla studentów ostatnich lat studiów inżynierskich lub magisterskich z kierunków takich jak: informatyka, telekomunikacja, automatyka, robotyka lub pokrewnych. Jesteśmy otwarci również na studentów nie posiadających polskiego obywatelstwa – wymagamy jednak wtedy aktywnego statusu studenta na studiach dziennych polskiej uczelni. Jako Working Student można wdrożyć się w te obszary pracy, które odpowiadają pełnoetatowym stanowiskom inżynierskim.

Oferujemy

 • Udział w ciekawych projektach przy tworzeniu najnowszych, przodujących technologii
 • Pracę przy projektach klienckich pod okiem doświadczonych inżynierów
 • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
 • Pracę w przyjaznym środowisku wśród ludzi o szerokich horyzontach
 • 6-12 miesiący płatnego stażu
 • Niepełny wymiar godzin, elastyczny czas pracy
 • Możliwość zatrudnienia na stałe po odbyciu stażu

Sprawdź aktualne oferty

Oferty pracy