Pragniemy, by Nokia Bydgoszcz była miejscem, do którego swoje pierwsze kroki na rynku pracy kierować będą absolwenci uczelni wyższych chcący stale się rozwijać, stawiający sobie coraz wyższe wymagania i zainteresowani kreowaniem najnowszych technologii. Z tego względu chętnie podejmujemy się współpracy z uczelniami oferując szeroką ofertę praktyk dla studentów oraz szkolenia.

Co więcej w ramach współpracy od kilku lat organizujemy konkurs programistyczny pod nazwą NOKIATHON, który pozwala studentom i młodym absolwentom sprawdzić swoje umiejętności. Obejmuje on dwa etapy – odbywające się jesienią eliminacje zdalne, które cieszą się dużym zainteresowaniem studentów wielu uczelni, oraz finał, na który zakwalifikowanych uczestników zapraszamy do naszej bydgoskiej siedziby. W ramach wyróżnień, zależnie od specyfiki edycji, oferujemy laureatom nagrody rzeczowe oraz staże.

Staramy się zaprezentować uczestnikom, jak przyjaznym ich rozwojowi miejscem jest Nokia Bydgoszcz i gorąco wierzymy, że dzięki tego typu doświadczeniom będą oni chętnie podejmować wyzwania, jakie stawia przed pracownikami zatrudnienie w tak cenionej i szeroko rozpoznawanej korporacji.

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu: [email protected]

Wyniki rundy zdalnej do zobaczenia tutaj.

FAQ.
Q: Czy każde z zadań będzie miało określony czas na jego wykonanie?
A: Do każdego zadania są 3 podejścia w regulaminowym czasie. Rozwiązanie nalezy przesłać w ciągu 600 minut po rozpoczęciu podejścia.