Become Nokia Hero

Pracownicy mogą wykorzystać aż dwa dni w roku na działalność charytatywną, tworząc  społeczność „Nokia Hereos”. W ten sposób wyróżniamy wolontariuszy, którzy podejmują się społecznych wyzwań. W jakie akcje angażują się pracownicy Nokii zobaczysz tutaj.

Informujemy i inspirujemy

W komunikacji wewnętrznej kładziemy nacisk na edukację. Dostarczamy naszym pracownikom wiedzy z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu i podpowiadamy jak realizować działania CSR w praktyce.

Pracownik w centrum uwagi

Troszczymy się o naszych pracowników i ich bliskich. Dbanie o zdrowie i komfort psychiczny naszych pracowników i ich rodzin, to jeden z naszych priorytetów. Przykłady tych działań znajdziesz tutaj.

Wspieramy organizacje pożytku publicznego

Angażujemy się poprzez aktywne wspieranie lokalnych organizacji pożytku publicznego. Wynika to z faktu, że czujemy się odpowiedzialni za otoczenie, w którym funkcjonujemy. W związku z tym dzielimy się wiedzą i czasem z różnego rodzaju organizacjami. Chcemy być dla nich zaangażowanym partnerem, który pomaga im w realizacji celów.

Wiedza do podziału

Jednym z naszych najważniejszych zasobów jest wiedza naszych pracowników. Chcemy dzielić się nią ze społecznością. Edukujemy dzieci i osoby starsze, aktywizujemy i wspieramy kariery kobiet w IT. Z zapałem zachęcamy do nauki przedmiotów ścisłych, dzieląc się naszym doświadczeniem i kompetencjami.

Dlaczego ważna jest dla nas aktywna działalność w ramach CSR-u?