„Eat cake and donate” to oddolna inicjatywa naszych kolegów, która polega na przygotowaniu słodkich wypieków własnoręcznie wykonanych przez pracowników Nokii. Dzięki temu czas Walentynek w Bydgoszczy jest wyjątkowo słodki!

Każdy, kto czuję miętę do ciasteczek, tego dnia ma okazję pochwalić się swoimi cukierniczymi umiejętnościami lub zostać ciasteczkowym testerem. Wierzymy, że tego dnia żadne kalorie się nie liczą, a każda symboliczna kwota, którą pracownicy przekazują w darowiźnie podczas próbowania słodkości, wspiera nasze charytatywne akcje. Zebrane fundusze przekazujemy na liczne inicjatywy charytatywne, między innymi karty podarunkowe na wyposażeniem wnętrz dla Domu Małego Dziecka, zajęcia z hipoterapii dla dzieci niepełnosprawnych ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego czy nagrody na zawody pływackie osób niepełnosprawnych.

W 2019 roku zebraliśmy prawie 5 000 zł, które mogliśmy przeznaczyć na nowe meble i prezenty dla „Domu Małego Dziecka”, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowaczego nr 3 oraz nagrody w wojewódzkich zawodach pływackich dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej.

Słodko jest się dzielić!