Krzysztof Szweda

Dyrektor Centrum Technologicznego w Bydgoszczy i Dyrektor Centrum Projektowania i Integracji Sieci IP i Optycznych

To, co liczy się najbardziej, to ludzie, z którymi pracujesz i uwaga skupiona na tym, co naprawdę ważne.

Wydawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach 20 lat w jednej firmie się nie zdarza… a jednak!

Moja przygoda z Nokią rozpoczęła się 2 lutego 2000 roku, wówczas jeszcze Lucent Technologies. Zacząłem ją jako inżynier transmisji na rynkach europejskich. W międzyczasie pełniłem wiele ról indywidualnych i managerskich. Dziś jestem dyrektorem Globalnego Centrum Projektowania i Integracji Sieci IP i Optycznych (NSDC – Network Services Delivery Center) w strukturach ION, z zespołami zlokalizowanymi w Polsce, Indiach i Portugalii.
Razem z Nokią zobaczyłem kawał świata i poznałem fantastycznych ludzi na całym globie. Po tych wszystkich latach wiem jedno – to, co się liczy to ludzie, z którymi pracujesz i uwaga skupiona na tym, co naprawdę ważne. Doba ma tylko 24 godziny, a nikt nie jest w stanie przetwarzać każdej docierającej informacji z najwyższą uwagą.

Po pracy (choć w pracy też!) jestem fanem klasycznej motoryzacji i kiedy tylko mogę rozkoszuję się dźwiękiem gaźnikowego silnika za plecami. To fantastyczne uczucie.
Razem z rodziną uwielbiamy odkrywać świat i doświadczać polskiej natury z nieocenioną pomocą naszego klasycznego kampera.