Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję konferencji „Kobiety IT”, ktróra odbędzie się 22.11.2019 w Hotelu City w Bydgoszczy.
Podczas wydarzenia chcemy propagować nauki ścisłe oraz informatyczne wśród kobiet i pokazywać, jakie dają możliwości rozwoju zawodowego w branży nowoczesnych technologii. Zamierzamy przełamywać stereotypy rysujące zawody techniczne jako wymagające zbyt skomplikowanych kompetencji, czy nudne. Pragniemy pokazać atrakcyjność wyborów pracy w najnowszych technologiach.

Zgodnie z naszym tegorocznym hasłem: „Be a worldwide IT girl, work in Bydgoszcz”, będziemy zachęcać do pozostania w Bydgoszczy, zwracając uwagę na zalety naszego miasta oraz możliwości kariery, jakie nam oferują firmy tu zlokalizowane i działające na całym świecie.

Konferencja będzie okazją do spotkania z kobietami, które pracują w branży IT, poznania różnorodnych zawodów oraz trendów rozwoju nowych technologii. Zaprezentujemy Wam zalety pracy w IT, podpowiemy, jak walczyć ze stereotypami Podczas przerw kawowych będzie okazja do zadawania pytań naszym prelegentkom. Opowiemy także o wizerunku w biznesie. Będzie też okazja do zapoznania się z ofertą bydgoskich uczelni oraz uzyskania pomocy w napisaniu własnego CV. Chętnych zaprosimy do udziału w konkursie z nagrodami.

Wydarzenie adresowane jest do uczennic szkół średnich, studentek i wszystkich kobiet, które zastanawiają się nad wyborem lub zmianą zawodu.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w wyydarzeniu konieczna jest rejestracja pod adresem:
Rejestracja